Ayakta Tutanlar


  • Kategori arayın

180 TL

Ibanez TBX15R Elektro Gitar Amfisi

Reverb'lü Ibanez TBX15R Elektro gitar amfisi

4 yıl önce doğulu müzikten aldım. Çok temiz ve çok az (ev dışında kullanılmamıştır , hiçbir darbeye , sarsıntıya maruz kalmamıştır , kozmetik ve işlevsel olarak kusursuz durumdadır) Amfim fotoğraflardan da görüleceği gibi "0" gibidir. Sorunsuz çalışıyor. Pedalsız kullanımda bile distortion'ı tatmin eder. hard rock ve metal tonlarını rahatlıkla yakalarsınız.
Normal ve x channel olmak üzeri iki kanaldan oluşan bir amfidir.Her iki kanalı da üzerindeki bass,treble,mid ve mid freq. potları ile ayarlayabilirsiniz. En önemli özelliklerinden birisi mid freq. ayarına sahip olmasıdır. Çünkü bu sayede ton aralığı oldukça genişlemektedir ve çalınamayacak bir tarz yok gibidir.

Kendi sınıfındaki diğer amfilerden diğer bir artısı(piyasadaki bu sınıfta bulunan çoğu amfide dijital reverb bulunmakta) da üzerinde spring reverb bulunmasıdır, oldukça başarılı bir reverb'tür.

Konum: Türkiye / İSTANBUL / Büyükçekmece

İlan Resimleri


Teklifler


saykodelikdesik, 180 TL teklif etti.  · 2 Temmuz 2014, 03:21

Yorumlar


helis

ürün duruyor mu

1 Şubat 2015, 05:13

antropomorfik

ürün satıldı.

18 Nisan 2015, 22:15

Bu ilana yorum eklenmemiş

Lütfen tekliflerinizi buradan değil, iletişim kutusundan yapın. Burada ilan ve ürünle ilgili görüşlerinizi bildirin.antropomorfik, bu ilanı, 25 Haziran 2014, 15:59 tarihinde eklemiş.

Paylasarak ilan sahibinin daha hizlica urununu satmasina yardimci olabilirsiniz:

Burda yazi var, oh, burda yazi var.

{0}