Ayakta Tutanlar


  • Kategori arayın

350 TL

Tomtom Runner GPS Koşu Saati

Tomtom Runner GPS Koşu Saati


https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-giyilebilir-teknoloji-tomtom-runner-gps-kosu-saati-339981742/detay/


Yaklaşık 8 aydır kullandığım ve çok verim aldığım saatimi bir üst modele geçmek için satıyorum. Orijinal kutusunda vereceğim. Yurtdışından alındığı için garantisi yok ama fiyat uygun.

Başlangıç seviyesi için ideal bir saattir. Kullanımı kolay. tek bir navigasyon tuşu ile kullanıyorsunuz. Çabuk şarj oluyor ve pili uzun süre dayanıyor. Sudan etkilenmiyor, yağmurda vs kullanabilirsiniz.

Kaydettiğiniz koşuyu bluetooth ile telefona eşleştirip oradan diğer hesaplara (nike running, vb.) atmak çok kolay.

En ufak bir problemi yok, bütün işlevleri kusursuz çalışıyor. Kozmetik olarak iyi durumda fakat rahatsız etmeyecek ufak noktalar ve minik yıpranmalar mevcut.

Fotoğraflar günceldir, yani saatin son hali fotoğraflarda göründüğü gibi. Olabildiğince net ve açık yazmaya çalıştım. Koşucudan alacaksınız içiniz rahat olsun.

Konum: Türkiye / İstanbul / Caddebostan

İlan Resimleri


Teklifler


Teklif yapılmamış

Yorumlar


Bu ilana yorum eklenmemiş

Lütfen tekliflerinizi buradan değil, iletişim kutusundan yapın. Burada ilan ve ürünle ilgili görüşlerinizi bildirin.barry white, bu ilanı, 8 Kasım 2016, 18:49 tarihinde eklemiş.

Paylasarak ilan sahibinin daha hizlica urununu satmasina yardimci olabilirsiniz:

Burda yazi var, oh, burda yazi var.

{0}