Ayakta Tutanlar


  • Kategori arayın

60 TL

Hindistan'dan zihin açıcı bitkisel takviye

Geçen hafta gittiğim Hindistan'dan kendim getirdiğim Himalaya firmasının Mentat adlı ürününü satıyorum. 3000 yıllık Hindistan tıbbının harika ilacı. (http://www.himalayawellness.com/products/pharmaceuticals/mentat-gh.htm ) Kutusunda 60 adet var ve kargo size ait olmak üzere kutusu 60 TL. Ankara içi elden teslim edebilirim. Herhangi bir uyuşturucu vs. durumu söz konusu değildir.

Olayı da şudur:

Genel olarak diyebiliriz ki:
Mentat hem normal hem de zorlu durumlarda beyin işlevini destekleyen bir zihinsel spor (zeka geliştirici) formülüdür. Mentat'ı günlük olarak kullanmanın faydaları geniş bir yelpazede kanıtlanmıştır. Öğrenciler daha iyi konsantrasyon ve artan dikkat süresi ile öğrenme yeteneklerini ve akademik performanslarını artırabilir; Yöneticiler ve yöneticiler hafızalarını geliştirebilir, yeteneklerini, anlayışlarını ve kalıcılıklarını kavrayabilirler. Zihinsel yorgunluk yaşlılar unutkanlığın sinir bozucu etkilerini azaltabilir. Mentat (şurup), çocukların sükuneti sağlamasına ve dikkat süresini arttırmasına yardımcı olmakta çok etkili bulundu. Mentat, erken Parkinson Sendromu ve erken Alzheimer vakalarında da faydalıdır.

Yan etki olarak ise...
Tavsiye edilen dozaj aşılmadığı sürece yan etkisi yoktur çünkü tamamen bitkiseldir.

Konum: Türkiye / ankara /

İlan Resimleri


Teklifler


Teklif yapılmamış

Yorumlar


omur boyu ogrenci

Alışkanlık yapmasın

2 Şubat 2017, 02:43

Bu ilana yorum eklenmemiş

Lütfen tekliflerinizi buradan değil, iletişim kutusundan yapın. Burada ilan ve ürünle ilgili görüşlerinizi bildirin.battaltheholyone, bu ilanı, 20 Ocak 2017, 22:31 tarihinde eklemiş.

Paylasarak ilan sahibinin daha hizlica urununu satmasina yardimci olabilirsiniz:

Burda yazi var, oh, burda yazi var.

{0}